Gerçek Beyin Doktoru Oyunu

Miss Mechanic's Brain Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gerçek Beyin Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gerçek beyin doktoru oyunu, ameliyat yapma ve giysi giydirme olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. Menü sayfasındaki SURGERY menü butonuna tıklayarak araba tamir ederken kafasına demir parçası saplanan tamirci kadını ameliyat etmeye başlayın. Tedavi süreci aşama aşama gerçekleşiyor. Her aşamada ekranın alt tarafındaki tepsi içinde verilen doktor malzemelerini kullanıyorsunuz.

Önce kadının saçlarını tıraş makinesi kullanarak kesin. İlaçlı pamukla akan kanı durdurun ve elektrikli testereyle metal parçanın bir bölümünü kesin. Kalemle kafatasının kesilecek kısmını çizip neşterle kafatasını kesin ve maşayla da kafatası kemiğini çıkartın. İlaçlı sprey kullanarak açık yarayı dezenfekte edin. Cımbızl ve penseyle kafatası içinde kalan metal parçalarını tek tek çıkartın. Sonra kestiğiniz kafatası kemiğini yerine yerleştirip özel yapıştırıcı ilaçlarda kadının kafasını sarın.

DRESS UP bölümünde ekranın sol tarafında görünen giysi dolabından tamirci kadına saç modeli, kıyafet ve takı seçerek gerçek beyin doktoru oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
lily muhteşem 2022-01-14 10:08:26
Yorum Yaz