Gerçek Araba Yarışı 2 Oyunu

Real Car Pro Racing
Tam Ekran

Gerçek Araba Yarışı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gerçek araba yarışı 2 oyunu oynarken "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanıyorsunuz. SPACE boşluk bırakmayla el frenini çekerek yavaşlıyorsunuz. Uygulama şehir yarışı ve ralli yarışı olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. Toplamda 36 bölüm yani parkur bulunuyor. İlk 18 parkur şehirde ve sonrakiler ise toprak arazide gerçekleşiyor. 

Her bölüme sizinle beraber 18 araç katılıyor. PArkuru ilk 3 sırada tamamlarsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Parkuru ilk sırada tamamlarsanız 5.000, ikinci sırada tamamlarsanız 1.500 ve 3. sırada tamamlarsanız da 500 dolar para ödülü kazanıyorsunuz. Kasanızda biriktirdiğiniz paraları kullanarak aracınızın hızını, tekerleklerini, fren sistemini ve kalkış hızını arttırabiliyorsunuz. Yada daha güçlü ve daha hızlı arabalar satın alabilirsiniz. Bu sayede yeni bölümlere daha hızlı araçlarla başlayarak rakiplerinizi geçme şansınız artıyor. PArkurlarda bulunan tahta kutulara yada diğer araçlara çarptığınızda hızınız azalıyor. Bunun için tahta parçalara çarpmadan rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Ekranın sağ alt köşesinde hızınızı ve saol taraftan ise sıralamayı takip ederek gerçek araba yarışı 2 oyunu oynayabilirsiniz.

Yorumlar
fenerbahçe güzel 2022-02-27 13:10:40
fatime bu oyunu cok sevdim ama biraz gec aciliyor. 2018-04-18 16:03:16
Yorum Yaz