Etek Giydirme 2 Oyunu

Hover Skirt Run
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Etek Giydirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Etek giydirme 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek kızı kontrol ediyorsunuz. Parkur üzerinde farklı renk ve desenlerde kıyafetler, mücevherler, anahtarlar bulunuyor. Aldığınız her parça kıyafet ile hem eteğinizi biraz daha uzatıyorsunuz hem de puan kazanıyorsunuz. Parkurdaki saç modeli ve giysi seçme kapılarından geçerek üzerinize farklı modellerde kıyafetler giyiyorsunuz.

Ayrıca parkurda ilerlerken karşınıza sabit veya hareketli tuzaklar çıkıyor. Bu tuzaklara yakalanırsanız puan kaybediyorsunuz. Ekranın üst tarafından topladığınız puan miktarını ve LEVEL kısmından da bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni model kıyafetler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha çok çeşitle başlayarak etek giydirme 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
reyhan muhteşem 2023-05-25 10:11:58
ilk yorumcu ilk yorum bendendi ve oyun çoksell sizede tavsiye ederim bu arada roblox adım ''aecobe'' isterseniz istek atın birlikte BROOKHAVEN fln oynarız eğleniriz nys hadi bb aşko kuşko 2023-05-14 09:00:01
Yorum Yaz