Estetik Doktoru Oyunu

Mummy Plastic Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Estetik Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Estetik doktoru oyunu yüz nakli yapma, makyaj yapma ve giydirme olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor. Menü sayfası yani TASKLIST sayfasındaki sol taraftaki estetik yapma butonuna tıklayarak tedaviye başlayın.Yüzü sargı ile sarılı olan kadının yüzündeki sargıları makas ile keserek açın. Fare yada parmağınızı turuncu noktalar üzerinde gezdirip makasla kesme işlemini gerçekleştirin. Cımbızla sargıları tek tek çıkartıp tepsinin içine koyun. Tekrar makasla saçlarını kapatan sargıları da kesin. Kızın kırılan dişlerini çıkartıp yerine yenilerini takın. Sonrada kızın dişlerini fırçalayarak temizleyin. Kızın dilindeki tortuları yok ederek ağız bakımını tamamlayın. 

Yüz nakli yapmada kullanılacak maske tasarımı için meyveler toplayın.Bunun için kaplara portakal ve armut dilimleri toplayıp suyunu sıkın. Sonrada mixerde karıştırarak maskeyi tasarlayın. Maskeyi kızın yüzüne yapıştırıp belli bir süre bekledikten sonra çıkartın ve estetik işlemini tamamlayın. Sonra tarakla kızın saçlarını tarayın.

İkinci bölüm makyaj yapma ve giydirme olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan malzemeleri kullanarak kıza makyaj yapın. Buradan kızın dudaklarına ruj sürün, yanaklarına fondaten sürün, göz çevresine makyaj yapın ve kirpik takın. Sonraki aşamada ise ekranın sol tarafındaki giysi dolabından kıza saç modeli, elbise ve takı seçerek estetik doktoru oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
aynur güzel 2022-05-28 17:30:07
Beyzanur Tekçi çok güzel bir oyun ben bu oyuna bayıldım 2022-05-22 09:53:38
isimsiz valla güzel ama aşırı kısa bence 2022-03-29 17:25:35
ben güzel 2022-02-16 09:02:08
Yorum Yaz