Elektrik Üretme Oyunu

Energy Clicker
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elektrik Üretme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elektrik üretme oyunu ekranının sol tarafında ayağıyla jeneratörün pedalına basan bir insan ve sağ tarafında ise karanlıkta olan bir mahalle bulunuyor. Ekrana fare yada parmağınızla tıkladığınızda işçi ayağıyla jenaretörün pedalına basarak sırayla evlerin lambalarını yakıyor. 

İşçinin üst tarafındaki STM baremi, işçinin dayanıklılığını gösteriyor. İşçi pedala bastıkça yoruluyor. İşçinin kalan gücünü bu baremden takip ediyorsunuz. Barem sıfırlanınca ekrana tıklama işlemini sonlandırarak işçiyi dinlendiriyorsunuz. İşçi dinlenirken STM baremi tekrardan doluyor ve jeneratörün pedalına basmaya devam ediyorsunuz. Pedala bastıkça sağ tarafta bulunan evlerin lambaları teker teker yanıyor. Lambalar yandıkça bulunduğunuz seviye yavaş yavaş doluyor ve para kazanıp enerji depoluyorsunuz. LVL bareminden de seviyenizi takip edebilirsiniz.

Sol üst köşedeki EV menüsünden mahalle seçebiliyorsunuz. KARAKTER menüsünden işçinizin gücünü, zeka seviyesini ve dayanıklılığını arttırıyorsunuz. SHOP menüsünden kazandığınız paraları kullanarak yeni jeneratörler, işçiler, enerji içecekleri ve güçlendirici proteinler satın alabilirsiniz. Böylece elektrik üretme oyunu oynarken işçinizin dayanıklılık seviyesini arttırabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz