Eğlenceli Göz Ameliyatı Oyunu

Funny Eye Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Eğlenceli Göz Ameliyatı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Eğlenceli göz ameliyatı oyunu TASKLIST menü sayfasında da görünen kontrol yapma, ameliyat yapma ve giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Birinci bölümde gözleri kızarmış kızın gözlerini ayıraçla iyice açın. Göz damlasıyla kızarıklığı yok edip gözyaşlarını peçeteyle silin. Etrafta yapışmış damlacıkları kolonyalı pamukla iyice ovalayarak temizleyin. Fön makinesiyle gözün içine kaçan küçük oyuncakları çıkartın. Görme bozukluğunun derecesini belirlemek için sol tarafta gördüğünüz rakamı sağ taraftan doğru bir şekilde işaretleyin. Gözlük derecesini belirlemek için birbiri içinde görünen yazıları net bir hale getirin. Bunun için sağ taraftaki renkli butonlara tıklayarak gözlük camı derecesini seçin. Aynı işlemleri sol gözlük camı için de gerçekleştirin. Kızın gözüne taktığınız ayraçları çıkartıp hastayı mutlu bir şekilde taburcu edin.

İkinci bölümde göz nezlesi olup gözüne mikrop dolan çocuğun tedavisini gerçekleştiriyorsunuz. Bunun için gözü ayraçla iyice açıp mikroskopla gözün içini inceleyin. Sağa sola koşan mikropları tek tek öldürüp göz bebeğinin içine göz damlası sıkarak çocuğu taburcu ediyorsunuz.

Son bölümde de çocuklara saç modeli, gözlük çerçevesi ve şapka seçimi yaparak eğlenceli göz ameliyatı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
reyyan iyyi müthiş herkese tavsiye ederim bence! 2021-02-18 08:30:08
samzelviyiz güzel oyun 2021-01-16 18:15:43
azra 2 tane cevabım var 1. si benim adım da azra 2. güzel bir oyun 2021-01-16 16:20:57
AZRA DOMİNO PRENSESİ GÜZEL TAVSİYE ETERİM 2021-01-16 11:47:27
Yorum Yaz