Dövme Ustası Oyunu

Carley Fun Tattoo
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dövme Ustası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dövme ustası oyunu; menü sayfasında bulunan STORY seçeneğiyle daha önceden renklendirilmiş dövme figürünün aynısını kızın sırtına uyguluyorsunuz. FREE STYLE seçeneğiyle de aynı dövme şeklini istediğiniz renk ve tonlarda kızın sırtına uyguluyorsunuz.

Her iki seçenekte de önce şekli belirlemek için tabletinizle internette araştırma yapıyorsunuz. Yapacağınız şekle karar verdikten sonra çıktısını alıyorsunuz. 3 tane çizim kaleminden birini seçip beğendiğiniz şekli kızın sırtına çiziyorsunuz. Sonra fırçayla şekli renklendirmeye başlıyorsunuz. Ekranın sol tarafında boya kutuları ve sağ tarafında ise dövme yaptıran kız bulunuyor. Kızın sağ tarafında ise örnek renklendirilmiş şekil bulunuyor. Kızın sırtındaki resmi örnek resimdeki gibi fırçayla boyayın. Yanlış boya kullandığınızda sol taraftaki doğru boya kutusu yanıp sönerek uyarı veriyor. Fırçayla doğru boyayı seçip aynı bölgeyi tekrardan renklendirebiliyorsunuz. Kızın sırtına ve yüzüne aynı şekilde dövme yaparak birinci bölümü tamamlıyorsunuz.

FREE STYLE bölümünde ise aynı işlemleri tekrar ediyorsunuz. Bu bölümde örnek renklendirilmiş resim bulunmuyor. Siz istediğiniz gibi kızın sırtını boyayarak dövme yapabiliyorsunuz. Son olarak ise kıza saç modeli ve takı seçerek dövme ustası oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
CSFC FAN harıka 2021-10-18 12:25:43
csfc çko güzle 2021-04-17 17:54:07
CSFC'nin Rabia'sı Oyun çok güzel Çok beğendim :) 2021-04-16 13:06:12
alican çok güzel 2019-02-28 13:14:43
Yorum Yaz