Dönen Silah Oyunu

Bottle Shoot
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dönen Silah Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dönen silah oyunu ekrana tıklanarak oynanıyor. Ekrana her tıkladığınızda kendi ekseni etrafında dönen tabanca ateş ediyor. Tabancanın çevresinde dikdörtgen şeklinde bir çizgi bulunuyor. Bu çizginin üzerinde de şişe ve kutu kolalar hareket ediyor. Yeşil renkteki şişeleri vurup, kırmızı renkteki şişelere zarar vermeden dönen silah oyunu oynayın. Eğer attığınız mermiler kırmızı renkli şişelere isabet ederse yanarsınız ve en baştan tekrardan başlamak zorunda kalırsınız.

Tabancanın üst tarafında şarjörünüzde bulunan mermi sayısı görünüyor. Her bölümde verilen görevleri tamamlamak için bu mermileri kullanıyorsunuz. Eğer tüm hedefleri vurmadan mermileriniz biterse de yanıyorsunuz. Bunun için verilen mermileri dikkatli kullanarak her atışınızda şişe vurma işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Şişeler tek mermi ile vurulduğunda parçalara ayrılıyor ve ekrandan kayboluyor. Kutu kolaları yok etmek için ise birden fazla mermiyi isabet ettirmeniz gerekiyor. Kutukolaları yok etmeniz için isabet ettirmeniz gereken mermi sayısını dikdörtgen alanın üst tarafındaki kalp işaretlerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar
miraç çok güzel oyun arkadaşlar 2020-11-25 09:32:26
Yorum Yaz