Demirci Dükkanı Oyunu

Sword Life
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Demirci Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Demirci dükkanı oyunu hammedde kazma, hammaddeyi kazanda eriyip kalıplara dökme ve satış yapma olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor. Bilgisayarlarda ustayı fareyi ekranda sürükleyerek yada "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak hareket ettirebiliyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı sürükleyerek aynı işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

Dükkanın alt tarafında döküm yapılacak hammeler bulunuyor. UStanın elindeki kazıcı aletlerle hammaddeyi kazıp kazana taşıyorsunuz. Ateş üstünde duran kazanda hammeddeyi eritiyorsunuz. Eriyen malzemeyi kazanın tanında bulunan kalıplara döküp soğutma işlemi yapıyorsunuz. Kalıplarda bıçak, kılıç, balta ve mızrak gibi savaş aletleri imal ediyorsunuz. Ürettiğiniz savaş aletlerini raflara taşıyorsunuz. Dükkana gelen müşteriler raflardan ürünleri alıp kasada para ödeyerek gidiyorlar. Kasanızda bulunan para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Paralarınızı kullanarak işe kasiyer ve yardımcı elemanlar alıp personel sayınızı arttırabilirsiniz. Yeni raflar yerleştirebilirsiniz yada rafların kapasitesini arttırabilirsiniz. Kazıcı elemanın kazma hızını ve gücünü ve hammadde taşıma kapasitesini yükseltebilirsiniz. Böylece demirci dükkanı oyunu oynarken daha kısa sürede daha çok malzeme üreterek daha çok para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
12345 iyi 2024-04-20 13:48:53
Yorum Yaz