Çizgi Park Oyunu

Parking Way
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çizgi Park Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çizgi park oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana yol çiziyorsunuz. Çizdiğiniz yol üzerinden araba giderek yerine yerleşiyor. Her bölümü tamamlamak için hem arabaları yerlerine yerleştirmeniz gerekiyor hem de alandaki tüm yıldızları toplamanız gerekiyor. Alanda bir tane bile yıldız kalırsa bölümü başarılı bir şekilde tamamlayamıyorsunuz.

Bazı bölümlerde bir tane araba ve bazı bölümlerde ise birden fazla araba bulunuyor. Ayrıca arabaların gideceği yollar üzerinde bariyerler ve sabit veya hareketli engeller bulunuyor. Yolda ilerlerken diğer arabalara yada engel yada bariyerlere çarparsanız yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Hiç kaza yapmadan ve parkurdaki tüm altınları toplayıp arabaları kendi yerlerine götürmeyi başarırsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak çizgi park oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. 

Çöl, orman ve plaj olmak üzere 3 farklı parkur seçeneği bulunuyor. Her parkurda zeka becerilerinizi kullanıp eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
Ceren Yani bazı oyunlar güzel bazıları güzel 2024-01-30 11:58:33
Yorum Yaz