Çılgın Lunapark Treni Oyunu

Thrill Rush Theme Park
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çılgın Lunapark Treni Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çılgın lunapark treni oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak aracı hızlandırıyorsunuz. İlk başta tek vagonla parkura başlıyorsunuz. Parkur keskin virajlardan, yuvarlak, dik ve çukurlu yollardan oluşuyor. Parkurun bazı noktalarında raylar arasında kopuklar bulunuyor. Bu boşluklardan aşağıya düşmeden parkurda ilerlemeniz gerekiyor.

Boşluklara yaklaştığınız zaman hızınızı mümkün olduğunca arttırıp havaya doğru uçmaya çalışmalısınız. Aracınız havadayken ekrana tıklamaya devam ederseniz vagonlar kendi ekseni etrafında sürekli olarak dönüyor. Vagonların tekerleklerini raylar üzerine denk getirerek aracı yeniden yola sabitlemeye çalışmalısınız. Aracınız raylara düzgün bir şekilde düşüp yoluna devam ettiği zaman arka taraf bir tane vagon ekleniyor. Böylece vagon sayısını arttırarak aracın uzatabiliyorsunuz. Eğer aracınız uçurumdan aşağıya düşerse yada raylar üzerine ters düşerse yanıyorsunuz. Bu durumda da parkura en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için çılgın lunapark treni oyunu oynarken sürekli olarak dikkat becerilerinizi en üst seviyede tutup yanmamaya çalışıyorsunuz.

Vagon sayısını arttırdıkça para ödülü kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafından parkurda geçirdiğiniz süre ve vagon sayısını takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak SKIN bölümünden yeni karakterler yada karakterinize yeni kıyafetler satın alabilirsiniz.

Yorumlar
rekoroyuncu bence çok güzel 2024-02-03 19:12:25
fener bakçe oyun güzel 2021-05-04 20:06:14
xedice babayeva oyun cok guzel 2019-03-31 13:14:52
Yorum Yaz