Çadır Kampı Kıyafetleri Oyunu

Insta Girls Festival Glamping
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çadır Kampı Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çadır kampı kıyafetleri oyunu ile maceralı bir festival ortamı yaşamak isteyen 4 prensese elbise giydirip gece konaklayacak ortam tasarlıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan çadır tasarlama ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Kamp yeri tasarlama bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan çadır, kamp ateşi, masa sandelye, ışıklandırma ve süs menü butonları bulunuyor. Her bir menü butonunun üzerine tekrar tekrar tıklayarak diğer seçenekleri ekranda görebilirsiniz. Her bir kıza farklı bir festival alanı oluşturarak çadır kampı kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
SELİN ben benim sana lafım yok çok güzel olmuş 2021-10-18 16:08:02
cemre solmaz bayıldım oyun çok güzel 2021-10-17 11:59:10
Yorum Yaz