Bubble Hit Oyunu

Bubble Hit
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bubble Hit Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubble hit oyunu oynarken aynı renkteki toplardan en az 3 tanesini birleştirerek onların yok olmasını sağlayın. Her patlatma ile puan kazanıyorsunuz. Tek atışta daha yüksek puan kazanmak için bir seferde mümkün olduğu kadar topu yok etmeniz gerekiyor. Toplam puanınız ekranın sağ tarafında görünüyor. Eğer tüm ekrandaki tüm topları bitirdiğinizde oyunu bitiriyorsunuz.

Ekranın sol alt tarafında gri renkteki topun içinde 1'den 5'e kadar rakam yazıyor. Buradaki rakam değeri sizin yapabileceğiniz hata sayısını gösteriyor. Yaptığınız her boş hamlede rakam bir eksiliyor. Rakam değeri sıfıra inince ekrana yukarıdan aşağıya doğru bir satır ilave edilecektir. Bu şekilde ekrandaki renkli balon sayısı artıyor.

6 tane renkli toptan her hangi birini ekrandan tamamen temizlediğinizde artık o renkten yeni bir top gelmeyecektir. Ama bu sefer ekrana gelen satır sayısı 1'den 2'e yükseliyor. Eğer 2. bir rengi tamamen yok ederseniz ekrana 3 satır ilave edilecektir. Renkli toplar ekranda çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen alanın içine yerleştirilmiştir. Eğer toplardan bir tanesi bile alt tarftaki çizgiyi geçerse yanıyorsunuz. Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla yok edemediğiniz topları da yok edebilirsiniz. Sağ taraftaki menü butonlarından RESTART ile yeni oyun açabiliyorsunuz. OPTIONS menüsünden arka plan rengini değiştirip ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz