Böbrek Doktoru Oyunu

Princess Kidney Transplant
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Böbrek Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Böbrek doktoru oyunu, STAGE 1 ameliyat yapma ve STAGE 2 giysi giydirme olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Menü sayfasının sol tarafındaki STAGE 1 butonuna tıklayarak operasyona başlayın. İlk aşamada kızın karın bölgesini ilaçlı bezle silerek dezenfekte edin. Bu işlem için fareyi yada parmağınızı sarı ok üzerinde yukarı aşağı yönde hareket ettirin. Sonra uyuşturucu iğne vurup neşterke kızın göğsünü kesin ve ayıraçla göğüs derisini iyice açın.

Sıkıştırma mandallarıyla böbreğe gelen kanalları bağlayın ve neşter ile kanalları kesin. Bu işlemleri için ekrandaki okun üzerine fare yapa parmağınızla çizgi çizin. Bağlantılarından koparılan organı yerinden çıkartıp tepsiye koyun. Akan kanı elektrikli hava ile çekerek temizleyin. Yeni organı öncekinin yerine yerleştirin. Bağlantı kanallarını zımbalayarak yapıştırın. Deriyi açmak için kullanılan ayraçları çıkartın. Kızın kesilen göğüs derisini dikip üzerine merhem sürün ve sargı beziyle sarıp kızı uyandırın.

STAGE 2 yani İkinci bölümde ekranın sol tarafında görünen giysi dolabından kıza saç modeli, kıyafet ve takı seçerek böbrek doktoru oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
sqkuid game oyun fene diyil sadece biraz daha günceleme ve karakter lazım ama oyun güzel 2022-02-09 11:29:01
isim yok oyun çok güzel 2022-02-09 11:22:07
Şemseddin Soldan Bacak Oyununuzu çok Sevdim Gta 5 e benziyor 2022-01-18 21:01:46
Yorum Yaz