Bebek Bakıcısı Oyunu

My Baby Care
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bebek Bakıcısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bebek bakıcısı oyunu ile kreşte bulunan küçük yavruların ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. kreşte 4 tane küçük çocukbulunuyor. bu küçük çocukları sırayla banyo yaptırıp, üzerlerine güzel elbiseler giydirip uyutun. Hasta olan çocukların burnunu ve gözünü peçeteyle silip vücutlarına kremler sürün.

Sırasıyla yapmanız gereken işlemleri detaylıca anlatalım. Önce menü sdayfasının en üst tarafında bulunan hasta çocuğu seçelim. İlk iş olarak çocuğun bezini değiştirelim. Ekranın sağ tarafında bulunan peçete ile çocuğun burnunu silin. Vücut kremiyle bebeğin vücuduna bakım yapın. Son olarak ta bebeğin dişlerini fırçalayarak bölümü tamamlayın. 

İkinci seçeceğiniz çocuğa elbise giydiriyorsunuz. Ekranın sol tarafında 4 tane menü bulunuyor. Bu menülerin içindeki ürünler ekranın üst tarafında görünüyor. Minik yavruya istediğiniz elbise, çorap ve ayakkabıyı giydirerek bölümü tamamlayın. Üçüncü olarak banyo yapması gereken minik yavruyu küvete koyun. Ekranın üst tarafında bulunan oyuncakları suda yüzdürün. Göz yakmayan şampuan ve sabunla minik yavruyu yıkayıp bölümü tamamlayın. Son olarakta uykusu gelen bebeği beşiğe yerleştirin. Ekranın üst tarafında bulunan emziği bebeğin ağzına verin ve önüne de bir oyuncak koyun. Beşiğin sağ tarafınbdaki ipi aşağıya çekerek ışığı söndürün. Beşiği sağa sola sallayıp çocuğu uyutarak bebek bakıcısı oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz
yat kiralama-elexbet yeni adresi-
yat kiralama-elexbet yeni adresi-