Bebek Bakıcısı Oyunu

My Baby Care
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bebek Bakıcısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bebek bakıcısı oyunu ile kreşte bulunan küçük yavruların ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. kreşte 4 tane küçük çocukbulunuyor. bu küçük çocukları sırayla banyo yaptırıp, üzerlerine güzel elbiseler giydirip uyutun. Hasta olan çocukların burnunu ve gözünü peçeteyle silip vücutlarına kremler sürün.

Sırasıyla yapmanız gereken işlemleri detaylıca anlatalım. Önce menü sdayfasının en üst tarafında bulunan hasta çocuğu seçelim. İlk iş olarak çocuğun bezini değiştirelim. Ekranın sağ tarafında bulunan peçete ile çocuğun burnunu silin. Vücut kremiyle bebeğin vücuduna bakım yapın. Son olarak ta bebeğin dişlerini fırçalayarak bölümü tamamlayın. 

İkinci seçeceğiniz çocuğa elbise giydiriyorsunuz. Ekranın sol tarafında 4 tane menü bulunuyor. Bu menülerin içindeki ürünler ekranın üst tarafında görünüyor. Minik yavruya istediğiniz elbise, çorap ve ayakkabıyı giydirerek bölümü tamamlayın. Üçüncü olarak banyo yapması gereken minik yavruyu küvete koyun. Ekranın üst tarafında bulunan oyuncakları suda yüzdürün. Göz yakmayan şampuan ve sabunla minik yavruyu yıkayıp bölümü tamamlayın. Son olarakta uykusu gelen bebeği beşiğe yerleştirin. Ekranın üst tarafında bulunan emziği bebeğin ağzına verin ve önüne de bir oyuncak koyun. Beşiğin sağ tarafınbdaki ipi aşağıya çekerek ışığı söndürün. Beşiği sağa sola sallayıp çocuğu uyutarak bebek bakıcısı oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
YAREN ALACA VE BERKE JUAN HASTASI MÜKEMMEL 2021-05-09 13:36:34
CEMRE SOLMAZ çok güzel 2021-02-05 12:01:58
buğlem Oyunu çok beğendim tavsiye ederim. 2021-01-24 18:30:46
SELENA selam//evet oyun guzel.ben bunun 2 ci bolumunude oynadim .bu oyunun 3 cu bolumunu cikarin .. 3cu bolumde cocuk alasin .giydirmek .olsun.istediyini yedirtmek .cocuk secmek olsun .siyahimsil cocuklar bol olsun....lutfen rekor oyun.basqa oyun kanallardada boyleleri var. ya lutfen 2020-12-11 08:18:37
MELEK ÇOK GUZEL 2020-12-07 14:20:36
Yorum Yaz