Aya Seyahat Oyunu

i Am Flying To The Moon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Aya Seyahat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aya seyahat oyunu oynarken "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanıyorsunuz. "A" ve sol yön tuşutla roketi sola doğru, "D" ce sağ yön tuşuyla da roketi sağa doğru yönlendiriyorsunuz. "S" veya alt yön tuşuyla roketin motorunu durduruyorsunuz. "W" ve yukarı yön tuşuyla da motoru güçlendiriyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki ok ve üzerinde "S" harfi bulunan butonlara tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranın sol alt köşesindeki göstergeden yakıt deponuzda kalan benzin miktarını ve sağ alt köşesinden ise geminizin sağlamlığını takip edebilirsiniz. Her iki göstergedeki ibrede sıfır olunca geminiz yere düşüyor.

Havadaki bulunan benzin bidonlarını toplayarak yakıt deponuzu dolduruyorsunuz. Paraları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Roket elektrik alanından geçtiği zaman hızı artıyor. Yine havada bulunan diğer balon ve uçaklara çarptığında kaza yaparak roket hasar alıyor. Siyah bulutların içine girerseniz yine roketiniz hasar görüyor. Yukarı çıktıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla UPGRADE bölümünden roketinizin hızını, sağlamlığını ve yakıt deposunu gibi birçok özelliğini geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü ve gelişmiş bir roketle başlayarak aya seyahat oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Mert Selam dostlar 32. gün bitirdim oyunu daha erken bitiren varsa yazsın. iyi eğlenceler 2023-11-28 03:21:53
şşenol good 2023-08-14 15:20:34
vala iyi 2023-05-03 15:03:08
Yorum Yaz