Araba Kaza Simülatörü Oyunu

Car Crash Simulator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Araba Kaza Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Araba kaza simülatörü oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol ediyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakmayla da frene basıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki gaz ve fren pedallarıyla hareket ediyorsunuz. Sağ ve sol butonlarına tıklayarak ta aracı yönlendiriyorsunuz. Kamera butonuna tıklayarak görüş açınızı aracın içinden yada dışından olarak ayarlayabiliyorsunuz. 

Menü sayfasında Kariyer, Bedava, Derby ve Ramp olmak üzere 4 farklı seçenek bulunuyor. Kariyer bölümünde tehlikeli ve zorlu parkurlarda ilerleyip altınları toplayarak para kazanıyorsunuz. Tuzaklara ve engellere yakalanırsanız aracınız hasar görüyor. Parkurdaki yeşil bölgelerden geçip sondaki kırmızı alana ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz. Bedava seçeneğinde 3 farklı harita bulunuyor. Bu seçeneklerde haritaları keşfedip parkurdaki altınları toplayarak para kazanıyorsunuz. Derby bölümünde de havaalanı, fabrika ve liman olmak üzere 3 farklı harita bulunuyor. Rakip sayınızı belirleyip mücadeleye başlıyorsunuz. Rakiplerinizi yok edip savaşı kazanıyorsunuz.

Her bir seçenekte ekranın sol üst köşesinde aracınızın hasar durumu görünüyor. Aracınızın tüm enerjisi bitince patlayarak yok oluyor. Parkurlardaki enerji ve tamir çantalarını alarak aracınızı onarabilirsiniz. Her bir bölümde ayrı bir macera ve heyecan yaşayarak araba kaza simülatörü oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
muhammed said ylck hayır benim oyunum daha güzel 2024-04-19 20:10:43
fener araba parçalanma çok güzel 2023-12-03 17:09:44
selçuk benim oyun daha güzel 2023-05-31 21:34:05
Yorum Yaz