Anaokulu Hayvanlar Oyunu

Animal Kindergarten
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Anaokulu Hayvanlar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Anaokulu hayvanlar oyunu ilk açıldığında küçük çocuklar kreşe sarı bir servisle geliyor. Çocukların üzerine teker teker tıklayarak kreşteki sınıflarına sokun. İlk olarak çocuklarla oyun etkinliği yapıyorsunuz. Sınıftaki resim kağıdı, oyuncak araba, uçak, robot gibi nesnelerin üzerine tıklayarak çocukları eğlendirin. Ekranın üst tarafında bu etkinliğin ne kadar süreceği görünüyor. Çocuklar etkinlikle zaman geçirdikçe bu süre de doluyor. Her bölümde yapmanız gereken işlemleri ekranda görünen beyaz renkteki el size gösteriyor. 

İkinci bölümde çocuklar yemek masasına oturarak yemek yiyorlar. Önce hayvanların önlüklerini teker teker takın. Sonrada her bir minik hayvanın önünde bulunan tabaklardaki yemekleri yedirin ve sütlerini içirin. Üçüncü bölümde hayvanlara pijamalarını giydirip, yatağa yatırıp yorganla üstlerini örterek uyutun. Dördüncü bölümde parka gidiyoruz. Hayvanları kaydırakta kaydırıp, sallancakta sallandırın. Tattaravalli ve zıplama alanında eğlendirerek bölümü tamamlayın. Bu işlemleri yapmak için her bir çocuğu parktaki kaydırak yada sallancağa doğru sürükleyip bırakın.

Beşinci bölümde çocukları yüzme havuzuna götürün. Burada minik ayıyı siz kontrol ediyorsunuz. Hayvanların beline simit takıp havuza girmelerini sağlayın. Havuzun sağ tarafında bulunan butona sürekli tıklayarak ayının yüzmesini sağlayın. Son olarak ta çocukların sırtına çantalarını takıp servis arabasına bindirerek anaokulu hayvanlar oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
İLAYDA aycan güzel bir oyun 2020-07-17 09:06:41
Aysel bu oyun şimdi mi yapıldı saat kaçta 2020-06-14 04:35:33
Yorum Yaz