Ajan Dodge Oyunu

Dodge Agent
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ajan Dodge Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ajan dodge oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Karakteriniz kendi ekseni etrafında dönerek düşman askerlerinin içine doğru hareket ediyor. Düşman bölgesinde silahlı askerler, kutular, petrol varilleri ve lazer ışıklardan oluşan güvenlik sistemleri bulunuyor. Ayrıca parkurun değişik bölgelerinde bulunan silahları alarak düşman askerlerini etkisiz hale getiriyorsunuz.

Her hareketinizin sonucunda gölgeniz parkurun ilerisinde görünüyor. Gölgenizi takip edip engellerin arasından geçerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bazı engeller hareketli bazıları ise sabittir. Güvenlik görevlilerine, güvenlik sistemlerine yada engel ve tuzaklardan herhangi birine yakalanırsanız yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak ajan dodge oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları ve bulunduğunuz bölüm sayısını ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Ayrıca üst taraftaki göstergeden parkurun uzunluğunu ve ne kadarını tamamladığınızı da görebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz