Yarış Ustaları Oyunu

Racing Masters
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yarış Ustaları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yarış ustaları oyunu ekranın alt tarafında bulunan nitro hız, koruyucu zırh ve bomba atma özellikleri gibi butonlara tıklanarak oynanıyor. Parkurda 4 tane araba bulunuyor. Sizin kontrol ettiğiniz arabanın üstünde YOU yazıyor. 

Parkurda kaldığınız sürece puan kazanıyorsunuz. Bu puanları kullanarak nitro hız özelliğini ve zırh özelliğini kullanabilirsiniz. Rakip arabalar seni diskalifiye etmek için bomba atıyorlar. Bu bombalar tam sana isabet edeceği anda senin kontrol ettiğin arabanın üzerinde kırmızı renkte hedef işareti görünüyor. bu işareti gördükten sonra arabana doğru bir füze geliyor. Bu füze arabana isabet etmeden önce alt taraftaki ZIRH butonuna tıklarsan bombadan etkilenmezsin. 3 defa bombalar arabana isabet ederse araban parçalanıyor ve yarış dışı kalıyorsun.

Parkurda ilerlediğin mesafe boyunca para ve elmas kazanıyorsun. Bu paralarla oyunun market bölümünden arabanın özelliklerini arttırabilirsin yada yeni ve daha güçlü bir araba satın alabilirsin. Bu şekilde yeni yarışlara daha avantajlı başlayarak yarış ustaları oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz