Uphill Rush 10 Oyunu

Uphill Rush 10
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Uphill Rush 10 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Uphill rush 10 oyunu oynarken bilgisayarlarda yukarı yön tuşunu kullanarak ilerliyorsunuz, sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak ta havadayken aracın dengesini sağlıyorsunuz.,Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sağ, sol ve yukarı ok butonlarını kullanarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Hem mobil cihazlarda hem de bilgisayarlarda ekrandaki turuncu renkli elektrik butonuna tıklayarak aracınızın hızını arttırıyorsunuz.

Parkur aquapark, lunapark şehir yollarının karışımından oluşuyor. Bazen asfalt bir yolda ilerliyorsunuz, bazen suda gidiyorsunuz bazen de simit şeklinde lunapark ta ters gidiyorsunuz. Aracınız havadayken yönünü ve dengesini ayarlayıp yere düz bir şekilde düşmesini sağlıyorsunuz. Platformda bulunan paraları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla yeni karakterler veya araba ve paten gibi yeni araçlar satın alabiliyorsunuz. Sonraki bölümlere yeni karakterle başlayıp eğlenceye devam ederek uphill rush 10 oyunu oynayabilirsiniz.

Ekranın alt tarafında parkurun uzunluğu ve parkur üzerindeki konumunuz görünüyor. Üst taraftan ise parkurda geçirdiğiniz süre ve topladığınız para miktarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz