Top Yuvarlama 2 Oyunu

Rolling Balls 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Top Yuvarlama 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Top yuvarlama oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak parkur üzerinde ileri geri ve sağa sola hareket ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise aynı işlemleri ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak ileri geri hareket ediyorsunuz. Sağ taraftaki kontrol panelini kullanarak sağa sola hareket ediyorsunuz.

Parkuru takip ederek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sarı renkli altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölümü ve topladığınız para sayısını takip edebilirsiniz.

Parkurdan aşağıya düştüğünüzde yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için bilyeyi dikkatli kontrol edip aşağıya düşürmemeye çalışmalısınız. Parkurun sonundaki bitiş noktasına bilyeyi ulaştırdığınızda bölümü tamamlıyorsunuz. Bölümler ilerledikçe karşınıza daha zor parkurlar geliyor. Bazı parkurlardaki yollar kesilmiş ve parçalara ayrılmış şekilde bulunuyor. Bazı parkurlarda ise topun ilerlediği yolun sağ ve sol tarafı uçurumlardan oluşuyor. Her bölümde bilyeyi uçurumlardan aşağıya düşürmeyip dar parkurda ilerleterek yuvarlanan top 2 oyunu oynamayı tamamlayın. Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni toplar satın alabilirsiniz. Bu uygulamayla el ve dikkat becerilerinizi geliştirerek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Her bölümde farklı bir macera yaşayarak heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
isimsiz kahraman mükemmel oyun 2024-03-22 12:35:10
miraç akbak çok güzel oyun 2022-11-15 19:00:15
Yorum Yaz