Top Patlatma 2 Oyunu

Bubble Shooter Soccer 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Top Patlatma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Top patlatma oyunu oynarken aynı renkteki balonlardan en az 3 tanesini birleştirerek onların yok olmasını sağlayın. Her yok etme işlemi ile puan kazanıyorsunuz. Tek atışta daha yüksek puan kazanmak için bir seferde mümkün olduğu kadar topu yok etmeniz gerekiyor. Toplam puanınız ekranın sağ tarafında görünüyor. Eğer tüm ekrandaki tüm topları yok ettiğinizde oyunu bitiriyorsunuz.

Ekranın sol alt tarafında gri renkte ve yan yana dizilmiş toplar görünüyor. Buradaki top sayısı sizin yapabileceğiniz hata sayısını gösteriyor. Yaptığınız her boş hamlede buradaki gri toplardan bir tanesi azalacaktır. Hiç gri top kalmayınca oyun ekranına yukarıdan aşağıya doğru bir satır ilave edilecektir. Bu şekilde ekrandaki renkli balon sayısı artıyor.

Herhangi renkten bir balon ekrandan tamamen temizlediğinizde artık o renkten yeni bir top gelmeyecektir. Renkli toplar ekranda çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen alanın içine yerleştirilmiştir. Eğer toplardan bir tanesi bile alt tarftaki çizgiyi geçerse yanıyorsunuz. Topladığınız puanınızla diğer gerçek oyuncular arasında yarış yapabilirsiniz. Rekor tablosunda yüksek puan kazana kişilerle beraber kendi adınızı da görebilirsiniz. Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla yok edemediğiniz balonları da yok edebilirsiniz.

Yorumlar
CÜCÜ BİTMEYEN OYUN YAPMIŞLAR 2023-06-14 19:32:44
Yorum Yaz