Squid Game io Oyunu

Squid Game io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Squid Game io Oyunu Nasıl Oynanır ?

Squid game io oyunu oynamaya başlamadan önce açılış sayfasında kendinize bir isim belirleyip PLAY tuşuna basarak yarış parkuruna geçiyorsunuz. Parkurda online olarak bağlanan gerçek kişilerle beraber parkuru tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bitiş çizgisine ulaşmak için 60 saniye süre veriliyor ve kalan süreyi ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Bilgisayarlarda fareyi, yön tuşlarını ve "A, S, D, W" tuşlarını kullanıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek hareket ediyorsunuz.

Parkurda yeşil eşofmanlı yarışmacılar, keskin nişancılar ve arkası dönük olarak şarkı söyleyen kız bulunuyor. Kız arkası dönükken "Mugunghwa Kkoci Pieot Seumnida" sözleriyle şarkı söylüyor. Kızın arkası dönükken parkurda hızlı bir şekilde bitiş çizgisine doğru koşuyorsunuz. Kız size döndüğü zaman hareket etmeden sabit bir şekilde durmanız gerekiyor. Eğer hareket ederseniz keskin nişancılar tarafından vurularak öldürülüyorsunuz. Bu şekilde kızın yanında bulunan kırmızı renkli bitiş çizgisine süre bitmeden ulaşmaya çalışarak squid game io oyunu oynayın. Bu uygulama tüm dünyada ilgiyle izlenen dizideki yeşil ışık kırmızı ışık olarak bilinen  yarışmadan esinlenerek yapılmıştır.

Yorumlar
en iyi oynayan iyi ama kolay 2021-11-18 13:37:01
cemre hem güzel hem benim için kolaydı 2021-11-04 16:20:18
Bilinmeyen Kişi Güzel oyun 2021-10-23 14:03:11
aygül çok güzel 2021-10-23 08:03:22
Yorum Yaz