Paten Yarışı Oyunu

Roller Ski Queen
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Paten Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Paten yarışı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek sporcu kızı kontrol ediyorsunuz. Parkura sizinle beraber 6 tane sporcu katılıyor. Rakiplerinizi geçip parkurun sonundaki bitiş noktasına birinci olarak ulaşmanız gerekiyor. Böylelikle bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Parkurda ilerlerken havada asılı olarak bulunan altınları alarak puan kazanıyorsunuz. Topladığınız puanlarla SKIN bölümünden sporcu kıza yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni kıyafet ve buz patenleriyle başlayarak paten yarışı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Parkur üzerinde bulunan engellere takıldığınızda yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Engelere takılmadan rahatlıkla parkurda ilerlemek için keskin kemerleri toplamanız gerekiyor. Mıknatısları alarak ta altınları kendinize doğru çekerek toplayabilirsiniz. Her bölümde ayrı bir macera yaşayarak buz üzerinde hünerlerinizi sergileyin. Bu uygulama mobil marketlerde Roller Ski Queen adıyla da bulunmaktadır.

Yorumlar
ali veli 49 50 numarası belli 1350 oyun quzel 2022-01-27 17:00:18
ali guzel oyun 2022-01-11 14:23:47
Yorum Yaz