Mini GTA Oyunu

Mini Grand Theft City
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mini GTA Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mini GTA oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi şehrin sokaklarında hareket ettiriyorsunuz. İlk başlangıçta karakteriniz 10.000 dolar parayla bahçeli bir evde doğuyor. Evin yan tarafında karakterinizin silahlarını geliştireceği bir kulübe bulunuyor. Bu kulübenin yanında UPGRADE TOOL yazıyor. UPGRADE TOOL kulübesinin yanına geldiğinizde ekrana bir pencere açılıyor ve buradan sopa, levye, silah ve araba anahtarı gibi araçlarınızı geliştiriyorsunuz.

Şehrin sokaklarında dolaşırken karşılaştığınız insanlara saldırıp onları öldürerek para kazanıyorsunuz. Kazandığınız para miktarı belli bir değeri aştığında seviyeyei tamamlayıp bir sonraki seviyeye geçiş yapıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki RANK kısmından bulunduğunuz seviyeyi ve sağ üst köşeden ise kasada bulunan para miktarınızı takip edebilirsiniz.

Paralarınızı kullanarak yeni sokakların kilitlerini açabilirsiniz. Her yeni sokakta sizi farklı bir macera karşılıyor. Örneğin kapısında bekçi bekleyen bir ev bulunuyor. Bekçi evin önünden ayrıldığında eve girip tüm eşyaları çalıyorsunuz sonra da bu eşyaları satarak para kazanıyorsunuz. Diğer bir evde uyuşturucu satarak para kazanıyorsunuz. Zengin insanların garajlarına girip arabalarını çalıştırarak yada arabaların bagajlarında bulunan paraları çalarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla silahlarınızı geliştirip yeni sokaklar açabilirsiniz. Mini GTA oyunu oynarken sürekli olarak kasanızda bulunan para miktarını arttırmaya çalışarak macera ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
hasan ç. rizespor GÜZEL 2024-07-11 08:23:40
Yorum Yaz