Kızgın Öğretmen Oyunu

Prankster 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kızgın Öğretmen Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kızgın öğretmen oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak karakterinizi ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Ekrandaki çömelme tuşuna tıklayarak eğiliyorsunuz. Parmak tuşuna tıklayarak ta kapıları ve dolap kapaklarını açıyorsunuz. Nesneleri alıp bırakıyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak hareket ediyorsunuz. Sağ tarafındaki eğilme ve parmak butonlarına tıklayarak ta çömelme ve tutma bırakma işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek yönünüzü ayarlayabilirsiniz.

Her bölümde okulda farklı bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sonra da çıkış kapısından dışarı çıkarak evden kaçıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde bulunan haritadan kendi konumunuzu, müdürün konumunu ve okuldaki sınıfları inceleyebilirsiniz. Harita üzerindeki kırmızı nokta sizin konumunuzu gösteriyor. Bölüm başlarken yapacağınız görev ekranın üst tarafında yazıyor. Müdüre yakalanmadan görevi tamamlayıp okuldan dışarı çıkmanız gerekiyor.

Bölümlerde öğrenci tuvaletine yada sınıflara gidip tesk kitabındaki soruları çözeceksiniz. Sonra da anahtarı alıp okuldan dışarı çıkıyorsunuz. Bu işlemleri yaparken okulun koridorlarında sürekli olarak dolaşan müdüre yakalanmamanız gerekiyor. Her bölümde müdürden saklanarak, yazılı olarak verilen görevleri tamamlayarak kızgın öğretmen oyunu oynamalısınız.

Yorumlar
yusuf çok zor 2023-05-27 09:54:29
Baldi hocadan kaçış Baldi hoca güzel olmuşta gülmesi iğrenç olmuş 2023-05-22 15:25:58
g3reksizim3 sinir oldum 2023-05-19 17:14:19
isim yok oyun güzel ne yapcamı anlamdım ve hep yakalıo ya 2023-05-15 13:50:09
Yorum Yaz