Kepçe Simülatörü Oyunu

Excavator Simulator 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kepçe Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kepçe simülatörü oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarına tıklayarak dozeri ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Yön tuşlarını kullanarak dozerin kepçe kısmını yukarı aşağı yada sağa sola kontrol ediyorsunuz. Fareyi ekran üzerinde sürükleyerek te görüş açınızı ayarlıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranda görünen gaz ve fren pedallarına tıklayarak dozeri ileri geri ve LEFT - RIGHT ok butonlarına tıklayarak ta sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Ekrandaki kontrol paneli üzerinde fare yada parmağınızı sağa sola yada yukarı aşağı sürükleyerek te kepçe kısmını kontrol ediyorsunuz.

Her bölümde kamyonun kasasına kum yükleme, ağaçları kesip doğrama, toprağı kazma, taş kırma yada paletler şeklinde hazırlanmış yükleri tır kasasına istifleme gibi görevleri yerine getiriyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak yeni ve daha büyük dozerler satın alabilirsiniz.

NORMAL TASK kolay ve HARD TASK zor olmak üzere 2 farklı görev listesi vardır. Her bir görev listesinde 13 tane olmak üzere toplam 26 bölüm bulunuyor. Ekranın üst tarafındaki TASK butonuna tıklayıp açılan sayfadan yapmanız gereken görevi öğrenebilirsiniz. Kepçe simülatörü oyunu oynarken ekrandaki yoldaki ok butonlarını takip ederek şoförü yönlendirebilirsiniz. Böylece her bölümde verilen görevleri daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
ELİMİNENDAYI MÜKEMMEL BİR YARIŞ OYUNU 2024-01-17 09:29:12
Yorum Yaz