Kartopu Atma Oyunu

Snowball Destroyer
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kartopu Atma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kartopu atma atma oyunu oynamaya başlarken ekranda bir tane noel baba ve noel babanın üst tarafında ise sağa sola hareket eden bir ibre görüyorsunuz. İbre göstergenin tam orta noktasındaki yeşil alanın üstüne denk geldiğinde fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak fırlatma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Yuvarlanan kartupunu fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek yönlendiriyorsunuz.

Fırlattığınız kartopu ilerledikçe puan para kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden kartopunun gittiği mesafe ve sağ üst köşede ise kazandığınız para miktarı görünüyor. Eğer fırlattığınız nesne taş, duvar, ağaç yada başka bir cisme çarparsa parçalanıyor. Bunun için sağa sola yönlendirip daha uzağa gitmesini sağlamalısınız.

Kazandığınız paraları kullanarak POWER kısmından fırlatma gücünü, FREEZE kısmından kar toplama miktarını ve OFFLINE COINS kısmından ise para kazanma katsayınızı yükseltebiliyorsunuz. Böylece sonraki fırlatma işlemleri sonucunda daha uzak noktalara atış yaparak kartopu atma oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Yorumlar
bakırbuken top felan yuvarlıyorsunuz (kartopu) iyi oyun yarım saat 1 saat ya da 15 dk felan kafa dağıtırsınız 2023-01-24 20:32:49
Yorum Yaz