Jip Yarışı Oyunu

Wheel Duel
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Jip Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Jip yarışı oyunu bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde fareyi yada parmağınızı ekran üzerinde aşağı yukarı sürükleyerek oynanıyor. Fare yada parmağınızı yukarı sürüklediğinizde arabanızın tekerlekleri büyüyor. Aşağıya doğru sürüklediğinizde ise tekerlekler küçülüyor. Tekerlekler küçüldüğünde arabanızın hızı artıyor. Tekerlekler büyüdüğünde ise aracınızın hızı azalıyor ama karşınıza çıkan engelleri bu sayede rahatlıkla aşabilirsiniz. Tekerlerler 3 seviyeden oluşuyor. Hızınıza ve karşınıza çıkan seviyeye göre tekerleklerin boyutunu ayarlayabilirsiniz. Parkurun değişik noktalarında hızlanma bonusları bulunuyor. Bu bonusları alarak rakibinize fark atarak bitiş noktasına ulaşabilirsiniz.

Yarışı birinci tamamladığınızda para ödülü kazanıyorsunuz. Kasanızda biriktirdiğiniz paralarla oyunun market bölümünden aracınızı güçlendirebilir ve hızını arttırabilirsiniz. Parkurun tamamı ve kasanızdaki para miktarı ekranın üst tarafında görünüyor.

 Her yarışa 2 tane 4x4 dağ arabası ile başlanıyor. Diğer araba sizin rakibiniz oluyor ve rakibinizden önce yarışı tamamlamanız gerekiyor. Her parkuru tek seferde birincilikle tamamlayarak jip yarışı oyunu oynayın. 

Yorumlar
İSİMSİZ İYİ 2022-12-18 11:58:39
enes batur Oyun çok donuyor ama çok GUZEL 2020-12-17 13:00:55
ren güzel 2012-07-18 15:06:21
Yorum Yaz