İnşaatçı Oyunu

Pro Builder 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İnşaatçı Oyunu Nasıl Oynanır ?

İnşaatçı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek işçiyi kontrol ediyorsunuz. Her bölümde size tahta üreten marangoz veriliyor. Marangozda üretilen tahtaları kullanarak STONE taş imalatı, STEEL demir imalatı ve GLASS cam imalatı yapıyorsunuz. Buradan aldığınız ürünleri kullanarak BUILD yazan karalerin üstüne gidip ev yapma işlemine başlıyorsunuz. Her bina yapımında farklı bir malzeme kullanmanız gerekiyor. BUILD karelerinin üzerinde hangi malzemeden kaç adet kullanacağınızı görebilirsiniz.

Tamamlanan evleri kiraya vererek para kazanıyorsunuz. Kasanızda biriken para miktarı ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Bu paraları kullanarak tahta, cam, taş ve demir imalathanelerinde çalışan işçi sayısını ve imalathanelerin depo kısımlarının hacmini genişletebilirsiniz. Ayrıca sizin kontrol ettiğiniz işçinin hızını ve arkasında taşıdığı malzeme kapasitesini de geliştirebilirsiniz. Yapı alanında bulunan forkliftleri alarak malzeme taşıma işlemini hızlandırabilirsiniz.

Fazla malzemeleri SELL kısmında bulunan kamyona yükleyip satabilirsiniz. Böylece ekstra para kazanabilirsiniz. Dışardan malzeme satın almak için ise alt taraftaki malzemecinin yanına gidip reklam izleyerek malzeme satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm binaları tamamlayıp kiraya verdiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz. Her bölümde yeni bir kasaba inşa ederek inşaatçı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde Pro Builder 3D adıyla bu uygulamayla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Melek Bencede guzel 2022-11-13 13:47:16
berkay güzel 2022-09-09 09:40:18
Yorum Yaz