Ev Yapma Simülatörü Oyunu

House Renovation Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ev Yapma Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ev yapma simülatörü oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek inşaat ustasını kontrol ediyorsunuz. Ekranda tadilat yapılacak bina, eski eşyaların satılacağı bölge ve tadilat sırasında kullanılacak malzemelerin bulunduğu bölgeleri görüyorsunuz.

Her bölüme başlarken önce üst taraftaki evin içine girip eşyaları dışarı çıkartıyorsunuz. Eşyaları SELL kısmına götürüp satarak para kazanıyorsunuz. Karakterinizin eşya taşıma kapasitesi ekrandaki barem üzerinde görünüyor. Tüm eşyaları, fayansları ve parkeleri sattıktan sonra sağ tarafta duvar boyası, yemin döşemesi ve yeni eşyaların olduğu alanlar çıkıyor. Kazandığınız paraları kullanarak yeni dekotasyon malzemeleri satın alıp tadilat yapma işlemine başlıyorsunuz. Önce duvarları boyuyorsunuz. Boyama işlemi sonunda ödül olarak mücevher kazanıyorsunuz. Kasanızda bulunan para ve mücevher miktarını ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Elinizde kalan fazla malzemeyi çöp kutusuna atıyorsunuz.

Mücevherlerinizi kullanarak UPGRADE kısmından inşaat ustasının hızlı hareket etme ve fazla malzeme taşıma özelliklerini arttırabilirsiniz. Her yeni bölümde daha büyük bir yapıda tadilat işlemleri gerçekleştirerek ev yapma simülatörü oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
dahikız çok güzel 2023-09-10 09:16:13
gsk1245 iyiydi 2023-05-28 16:42:36
güzel 2023-04-11 14:15:50
Yorum Yaz