Düşen Top 2 Oyunu

Neon Tower
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Düşen Top 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Düşen top 2 oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D", yön tuşlara tıklayarak ve fareyi ekran üzerinde sürükleyerek ışıklı kuleyi kendi ekseni etrafında döndürüyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek aynı işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Işıklı kule mor ve kırmızı renkli basamaklardan oluşuyor. Zıplayan top mor renkli basamaklara çarptığı zaman zıplamaya devam ediyor. Kırmızı renkli bölgelere değdiği zaman ise yanıyorsunuz ve düşen top 2 oyunu oynamaya en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Işıklı kule basamak şeklindeki katmanlardan oluşuyor. Bir katmandan alt katmana inmek için arada boşluk bulunuyor. Fare yada parmağınızı kullanarak topu bu boşluktan aşağıya düşürmeniz gerekiyor. Ama dikkat etmeniz gereken bir konu var. Oda topu kırmızı bölgelere denk getirmemek. Boşluklardan aşağı düşerken geçtiğiniz basamak sayısı kadar puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz.

Basamaklar üzerinde, basamakları delip geçme, kırmızı bölgeleri kırma ve dondurma gibi özellikler bulunuyor. Bu özellikleri alıp yanmadan aşağıya inerek yüksek puan elde edebilirsiniz. 

 

Yorumlar
Pelin güzelmiş 2023-02-13 07:33:49
Yorum Yaz