Drift Yarışı Oyunu

Drift Racing Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Drift Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Drift yarışı oyunu bilgisayarda A, S, D, W, yön tuşları ve ekrandaki nitro hız ve patinaj yapma butonlarına tıklanarak oynanıyor. Aynı işlemler cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki sağ ve sol oklar ile sağ tarafındaki nitro hız ve patinaj yapma butonlarına tıklamanız gerekiyor. 

Parkurda ilerlerken virajlara geldiğinizde patinaj yapma butonuna tıklayarak ekranın alt tarafında görünen baremin dolmasını sağlayın. Sonra da virajdan kurtulup düz yola çıktığı zaman nitro hız butonuna tıklayarak aracınızı maksimum hıza çıkartın.

Her bölüme sizinle beraber 5 yarışmacı katılıyor. Parkuru 2 defa turlayıp bitiş noktasına ilk önce ulaşarak yarışı kazanın. Parkur boyunca ilerlerken yolda bulunan altınları toplayarak para kazanın. Kazandığınız paralar ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Ana sayfadaki market bölümünden aracınızın hızını ve virajlardaki patinaj yapma özelliğini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize daha güçlü ve hızlı araçlar satın alabilirsiniz. 

Her bölümde farklı bir parkur karşınıza çıkıyor. Bölümler ilerledikçe karşınıza çıkan parkurların zorluğu artıyor. Parkurdaki virajlar dönemeçli ve keskindir. Bu virajlarda kaza yapmayıp hızınızı kesmemeniz gerekiyor. Rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi açıp onlardan önce bitiş noktasına ulaşarak drift yarışı oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
asena ben araba oyunlarina bayilirim zaten 2020-08-25 08:23:13
Yorum Yaz