Count Master 2 Oyunu

Count Masters Clash Pusher 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Count Master 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Count master 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola hareket ettirerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. Platform üzerinde katlama ve arttırma bölgelerinden geçerek ordunuzun asker sayısını arttırıyorsunuz. Ordunuzun sayısı arttıkça düşman kuvetlerine daha güçlü saldırılar gerçekleştiriyorsunuz. Geçiş noktaları X5, +25, -10 gibi tabelalardan oluşuyor. "-" yazan noktalardan geçerseniz asker sayısı azalıyor. "X" yazan tabelalardan geçerseniz askerleriniz katlanarak çoğalıyor. "+" yazan tabelalardan geçerseniz de artım sayısı kadar askerlerinizin sayısı artıyor.

Ayrıca parkurda renk bariyerleri ve farklı renklerde düşman askerleri bulunuyor. Ordunuzda bulunan askerlerin rengi, renk bariyerlerinden geçtikçe değişiyor. Karşınıza farklı renklerde düşman askerleri çıkıyor. Sizinle aynı renge sahip askerler sizin dostunuz diğer renge sahip askerler ise düşmanınızdır. Aynı renge sahip askerleri toplayarak ordunuzdaki asker sayısını arttırıyorsunuz.

Parkurda sabit yada hareketli engellere, bariyerlere ve tuzaklara yakalanırsanız asker sayınız azalıyor. Asker sayınız sıfırlanırsa yada düşman kuvvetleri tarafından tamamen yok edilirse yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Parkuru tamamladığınızda karşınıza dev bir düşman askeri daha çıkıyor. Bu askeri de öldürüp parkuru tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanarak count master 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz