Çölde Araba Yarışı Oyunu

Desert Car Racing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çölde Araba Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çölde araba yarışı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak aracı kullanıyorsunuz. SPACE boşluk bırakmaya tıklayarak nitro hıza ulaşarak hızınızı arttırıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki yukarı - aşağı butonlarına tıklayarak ileri geri hareket ediyorsunuz. Sol taraftaki sağ - sol butonlarına tıklayarak ta aracı sağa sola götürüyorsunuz. Nitro hız butonuna tıklayarak ta aracınızın hızını arttırıyorsunuz.

Toplamda 10 farklı bölüm ve 4 farklı da araç bulunuyor. Her bölüme sizinle beraber 3 araba katılıyor. Bölümleri lider olarak tamamladığınızda bir sonraki parkurda yarış yapmaya hak kazanıyorsunuz. Parkuru 2. veya 3. olarak tamamladığınızda yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak çölde araba yarışı oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça para ödülü kazanıyorsunuz. Kasanızda biriktirdiğiniz paraları kullanarak yeni ve daha güçlü araçlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha kolay geçerek maceraya devam edebilirsiniz.

Parkurlar keskin viraj ve uçurumlardan oluşuyor. Uçurumlardan aşağıya düşerseniz, düştüğünüz yerden yeniden doğarak yarışa kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Bu durumda rakipleriniz size fark atarak sizi geçiyorlar. Ekranın sol üst köşesinden bulunduğunuz bölüm sayısını ve sıralamayı takip edebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz