Bubble Shooter Pro Oyunu

Bubble Shooter Pro
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bubble Shooter Pro Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubble Shooter Pro oyunu ekranı yan yana dizilmiş 17 farklı renkli toptan oluşuyor. İlk başlarken karşınıza 11 satır halinde rastlege sıralanmış balonlar geliyor. Ekranın alt tarafında ise üst tarafa atacağınız balon bulunuyor. Üst tarafta atacağınız balonla beraber en az aynı renkten 3 balonu yan yana getirerek balonların patlayarak yok olmalarını sağlayın. Bilgisayarda fareyle yada cep telefonları ile mobil tabletlerde parmağınızla atacağınız balonun yönünü ayarlayıp ekrana tıklayarak hamlenizi gerçekleştiriyorsunuz.

6 farklı renkte balon bulunuyor. Ekranda her bir renkten balonları sırayla teker teker yok ederek tüm ekranı temizlemeniz gerekiyor. Her patlatma işlemi ile puan kazanıyorsunuz. Tek hamlede daha yüksek puan kazanmak için mümkün olduğu kadar topu yok etmeniz gerekiyor. Toplam puanınız ekranın sağ alt köşesinde görünüyor. Eğer tüm ekrandaki tüm topları bitirdiğinizde oyunu bitiriyorsunuz.

Ekranın alt tarafında gri renkte ve yan yana dizilmiş toplar görünüyor. Buradaki top sayısı sizin yapabileceğiniz hata sayısını gösteriyor. Yaptığınız her boş hamlede buradaki gri toplardan bir tanesi azalacaktır. Hiç gri top kalmayınca oyun ekranına yukarıdan aşağıya doğru bir satır ilave edilecektir. Bu şekilde ekrandaki renkli balon sayısı artıyor.Renkli balonlar ekranın alt tarafındaki çizgiyi geçerse yanıyorsunuz.

Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla yok edemediğiniz topları da yok ederek bubble shootor pro oyunu oynamayı kolaylaştırabilirsiniz.

Acemi, Usta ve Ustalaş olmak üzere 3 farklı zorluk derecesi bulunuyor.

Yorumlar
SANANE ÇOK GÜZEL BİR OYUN AMA YAIM SAAT OYNUYOM HEPSİNİ YOK EDEMEDİM 2021-11-30 14:45:26
Yorum Yaz