Balon Patlatma Pro 3 Oyunu

Bubble Shooter Pro 3
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balon Patlatma Pro 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balon patlatma pro 3 oyunu ekranı yan yana dizilmiş 13 farklı renkli toptan oluşuyor. İlk başlarken karşınıza 7 satır halinde rastlege sıralanmış toplar geliyor. Ekranın alt tarafında ise üst tarafa atacağınız renkli top bulunuyor. Üst tarafta atacağınız topla beraber en az aynı renkten 3 topu yan yana getirerek yok olmalarını sağlayın. Bilgisayarda fareyle yada cep telefonları ile mobil tabletlerde ise parmağınızla, atacağınız topun yönünü ayarlayıp ekrana tıklayarak hamlenizi gerçekleştiriyorsunuz.

Ekranda her bir renkten balonları sırayla teker teker yok ederek tüm ekranı temizlemeniz gerekiyor. Her yok işlemi ile puan kazanıyorsunuz. Tek hamlede daha yüksek puan kazanmak için mümkün olduğu kadar topu yok etmeniz gerekiyor. Toplam puanınız ekranın sağ alt köşesinde görünüyor. Özel atışlarla topları toplu olarak ta yok edip tek seferde daha çok puan kazanabilirsiniz.

Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla yok edemediğiniz topları da yok ederek balon patlatma pro 3 oyunu oynamayı kolaylaştırabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz