Asphalt Legends Oyunu

Asphalt Legend
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Asphalt Legends Oyunu Nasıl Oynanır ?

Asphalt legends oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan fren, gaz pedalları ile sağ sol yön butonlarını kullanıyorsunuz.

ROAMING MODE, MATCH MODE ve STREET RACING olmak üzere 3 farklı seçenek bulunuyor. Roaming Mode seçeneğinde şehir içinde dolaşarak ESCAPE yazan bölgeye giderek bölümü tamamlıyorsunuz. Kaza yaparsanız yada aşırı hızlı giderseniz polislerin dikkatini çekiyorsunuz ve polis arabaları sizi kovalamaya başlıyor. Match Mode kısmında 2 kişilik araba yarışı yapıyorsunuz. Şehir içinde belirlenen parkurda rakibinize karşı yarış yapıp rakibinizden önce bitiş noktasına ulaşarak mücadeleyi kazanıyorsunuz. Parkurda takip edeceğiniz rota yol kenarında çizilmiş olan ok işaretleriyle size gösteriliyor. Street Racing bölümünde ise şehir içinde diğer rakiplerinize karşı yarış yapıyorsunuz. Yine aynı şekilde ok işaretlerini takip edip parkurun sonuna ulaşmaya çalışarak yarışı tamamlıyorsunuz.

Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak yeni yarış arabaları satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha hızlı ve daha güçlü arabalarla başlayarak asphalt legends oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
BULUT Oyun bazen kasıyor ve donabiliyor Ama çok güzel bir oyun Tavsiye ederim Yanlız bazı logolara tıklandığında farklı bir sayfa açıyor Benim önerim bu kadar 2022-11-13 16:44:11
Yorum Yaz