Aquarium Land Oyunu

Aquarium Land
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Aquarium Land Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aquarium land oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı aşağı sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. İlk başta 100 lira sermayeniz bulunuyor. Bu sermayeyi kullanarak dükkana bir akvaryum satın alıyorsunuz. Kasanızdaki para miktarı ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Dükkanın çeşitli noktalarında yerleştireceğiniz akvaryumların yeri görünmektedir. Bu noktalarda alınacak akvaryumlar için gerekli olan para miktarları da yazmaktadır.

Karakterinizin sırtında balık toplamak için bir çanta bulunuyor. Dükkanın sağ tarafında balık havuzu bulunmaktadır. Karakterinizi denize daldırıp balıkları sırt yakalayarak sırt çantanıza atıyırsunuz. Sırtçantası dolduğunda ise balıkları akvaryumlara boşaltıyorsunuz. Denizdeki balıklar farklı cins ce büyüklüktedirler. Her bir balık dükkan içinde ayrı bir akvaryuma yerleştiriliyor. İlk başta en küçük balıklar için bir akvaryum satın almıştınız. Yeni akvaryumlar satın aldıkça seviyeniz artıyor ve daha büyük balıkları yakalama hakkınız doğuyor. Denizdeki balıkların üzerinde kaçıncı seviye balıklar olduğu görünüyor. Ekranın süt tarafından da kendi seviyenizi takip edebilirsiniz.

Dükkana gelen müşteriler akvaryumlardan istedikleri canlı balıkları satın alıp kasa noktasında ödeme yapıyorlar. Kasanızda biriken parayla yeni akvaryumlar satın alıp seviyenizi arttırabilirsizin. Ayrıca kazandığınız paraları kullanarak karakterinizin hızını ve ve sırt çantanızın büyüklüğünü de arttırabilirsiniz. Böylece daha kısa sürede daha çok balık satıp daha çok para kazanarak aquarium land oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
saada güzel 2023-07-19 07:43:24
Yorum Yaz