Food Pusher Challenge Oyunu

Food Pusher Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Food Pusher Challenge Oyunu Nasıl Oynanır ?

Food pusher challenge oyunu ekranının üst tarafında platformdan birbirini itmeye çalışan iki yarışmacı ve alt tarafında ise yeyecekler bulunuyor. Alt tarafta iki tane yiyecek taşıyan karakter vardır. Karakterlerden teki sizin diğeri de rakibinizindir. Alt taraftaki yemekleri toplayıp üst taraftaki yarışmacıya götürüyorsunuz. Yarışmacı yiyecekleri alınca güçleniyor ve rakibini platformdan aşağıya itmeye çalışıyor.

Ekranın üst tarafında yarışmacıların platform üzerindeki konumları görünüyor. Her bölümde yarışmacılara farklı türlerde yiyecek taşımanız gerekiyor. Örneğin koçlar dövüş yaparken yeşil otları taşımanız gerekiyor. Hamburgerleri taşırsanız koçlar yemek yemiyor ve zayıflıyorlar. Ot yediklerinde ise kilo alarak güçleniyorlar. Güçlenen taraf rakibini platformun ucuna doğru itiyor. 

Ekranın alt tarafında muz kabuğu, hızlı hareket etme ve mıknatıs gibi özellikler bulunuyor. Yere muz kabukları atarak rakibinizin takılıp düşmesini sağlıyorsunuz. Hızlı hareket etme özelliği alarak yiyecekleri rakibinizden önce topluyorsunuz. Mıknatıs özelliğini alarak ta yiyecekleri kendinize doğru çekiyorsunuz. Her bölümde rakibinizle yemek savaşı yapıp yarışı kazanarak food pusher challenge oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
peyvan gerçek ninja benim 2022-09-06 11:44:00
Yorum Yaz