Asi Gamio Oyunu

Rebel Gamio
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Asi Gamio Oyunu Nasıl Oynanır ?

Asi gamio oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan siyah kontrol paneli içindeki topu sürükleyerek karakterinizi hareket ettiriyorsunuz.

Parkurda sabit veya hareketli engeller, boşluklar, TNT kalıplarından oluşan bombalar ve üzerinize doğru gelen dev cüsseli yuvarlak toplar bulunuyor. Bu engellere takılırsanız koşma hızınız yavaşlıyor. Hatta bazen boşluklardan aşağı düşüp parkurun başlangıç noktasına geliyorsunuz. Böylece platformda geçtiğiniz yerleri tekrarlamanız gerekiyor.

Platformda ilerlerken karşınıza kapalı kapılar ve asansörler çıkıyor. Kapalı kapıların sağ veya sol çevresinde çekme kollu anahtarlar bulunuyor. Bu anahtarları kullanarak kapıları açabilirsiniz. Aynı şekilde asansörlerin içinde bulunan kolları çekerek te asansörleri yukarı yönde hareket ettirebilirsiniz. Yolda koşarken hızlanma bölgelerinden geçerek hızınızı arttırıp rakiplerinizle aranızda bulunan mesafeyi arttırabilirsiniz. Rakiplerinizden önce parkuru lider olarak tamamlayıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Her bölümde farklı bir parkurda farklı bir macera yaşayarak asi gamio oyunu oynayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
narin bu oyuna bayılıyorum bu oyun hayatımın en guzel oyunu 2016-06-15 09:03:52
narin cok guzel bir oyun 2016-06-15 08:59:02
Yorum Yaz